Розсада полуниці фріго: чому вона краще?
Напевно всі хоча б раз чули про розсаду полуниці фріго. Але, не всі розуміють що це за рослини, і як вони відрізняється від звичайної розсади? Давайте знайдемо відповідь на це та інші випливають питання в цій статті.
І так, розсада полуниці фріго - це однорічні саджанці бульбами (або ж суниці) з відкритою кореневою системою в замороженому стані, необхідні при закладках промислових плантацій.
Як же проводиться розсада фріго?
Високий та якісний врожай полуниці залежить від спочатку чистого полезнетворных мікроорганізмів і шкідників садивного матеріалу. Рослини фріго висаджуються в попередньо підготовлений грунт. З даного садивного матеріалу при точному дотриманні агротехніки вирощуються молоді саджанці суниці садової. З настанням морозів в листопаді-грудні однорічна розсада викопується, а маточники знищуються.
Другим етапом в цій справі – це вилучення у саджанців листя і відводок. Також виконується сортування рослин за класами ( залежить від діаметру ріжка).
Чому розсада полуниці фріго стала популярною?
В останні кілька років цей вид розсади став дуже затребуваним. Його використовують не тільки великі фермерські підприємства, але і садівники-любителі. Адже розсада полуниці фріго радує цілим рядом своїх переваг, а саме:
- вона створює безперервний цикл плодоношення, за умови якщо використовувати рослини, які висаджені в різні терміни;
- рослини накопичують живильні речовини, які в результаті працюють на урожай;
- розсада полуниці фріго досить компактна, вона займає мінімум місця, тому для транспортування цієї продукції на великі відстані не виникатиме проблем;
- дуже добре розвинена кореневая система і відсутність надземної частини гарантують дуже хорошу і швидку приживлюваність за дуже короткий проміжок часу.
- розсада полуниці фріго стійка до жарких умов та інші.
Класи розсади полуниці фріго
Врожайність будь-якої рослини в будь-якому випадку заздрості від посадкового матеріалу. Саме з цієї причини розсаду фріго поділяють на 4 класи. Вони відрізняються між собою діаметром товщини вкороченого пагона між корінням і розеткою листя.
Клас В: товщина шийки від 8 до 12 мм. Розсаду використовують лише для формування врожаю на другий рік, саме тому квітконоси з таких рослин підлягають регулярному видалення.
Клас А: товщина шийки від 12 до 15 мм. Ці саджанці закладають одну-дві генеративні бруньки, які в результаті сформувати від 10 до 20 ароматних ягід. З 1 га можна зібрати близько 4-6 тонн врожаю
Доlass А+: товщина шийки від 15 до 18 мм. Ці саджанці порадують вас трьома генеративними бруньками, які подарують вам від 25 до 30 ягід стандартних розмірів. Від результату і вартість цього класу саджанців вище, ніж двох попередніх. Врожайність 8-10 тонн з 1 га багаторазово окуповує витрати. І не забувайте, що це – вже в рік посадки!
Класс WB (waiting bed): это чемпион по урожайности, диаметр шейки более 22 мм. Растения этого класса способны образовать до 5 цветоносов, с которых собирают до 450 г товарных ягод. При неоднократном удалении усов растения набирают достаточный потенциал для дифференциации 4-7 генеративных почек в осенний период.
Саженцы класса WB в последнее время стали очень востребованными и популярными, несмотря на высокую цену. Урожайность в год высадки в производственных условиях при соблюдении технологии и достаточном удобрении и поливе может достигать 18-20 тонн с 1 га.
Не зависимо от того какой класс клубники выберете вы, урожай выращенный по технологии «фриго», сразу же покажет свои результаты - в сровнении с обычной рассадой, фриго гораздо превышает основные показатели.
Купить рассаду клубники фриго в Украине предлагает питомник «Клиома Сервис»! Компания реализует растения только оптом. Здесь вас ждут приятные, умеренные цены, хорошее обслуживание и скидки.
В ассортименте питомника представлено такие сорта рассады клубники фриго: "Мармелада", "Альба", "Хонней", "Клери", "Эльсанта", "Дукат", "Зенга-Зенгана", "Мальвина", "Флоренс" и другие.
Більше інформації за телефонами - +380 63 932-19-47, +380 50 168-14-08.
- Проаналізуємо, як виростити лайм у себе на підвіконні. Розкажемо, які особливості лайма, як вирощувати лайм з насіння, відводка та живця, а також, які нюанси догляду за лаймом в домашніх умовах.
- Розкажемо, який грунт краще підійде для гортензій. Розглянемо, які основні вимоги до грунту для посадки гортензій, чому для гортензії важливо підкислювати грунт, а також, які готові субстрати краще використовувати для вирощування гортензій.