Кошик
2757 відгуків
MIN заказ 200 грн. ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЕННЯ НА ВЕСНУ 2021 РОКУДЕТАЛІ
Клиома Сервис™
+380443344025
+380989553536
+380501681408

Фільтри для крапельного поливу

Фільтри для крапельного поливу купити в Україні за низькою ціною

Ні для кого не буде секретом, що система крапельного поливу на вашому ділянці, вимагає використання фільтрів для очищення води. Не важливо з якого джерела у Вас надходить рідина, в будь - є такі частинки що можуть забути емітери краплинної стрічки і привести її у непридатність.

І при виборі фільтра для крапельного поливу потрібно враховувати такі моменти: ступінь фільтрації, обсяг води, що потрібно пропустити, втрати тиску при проходженні рідини через фільтр, ну і звичайно, розмір різьблення для з'єднання.

У системах крапельного зрошення використовують такі основні типи фільтрів.

  • Фільтр сітчастий - мабуть, самі прості щодо конструкції фільтри, використовуються для води без механічних частинок, і використовуються на малі площі.
  • Автоматичний фільтр - використовуються на великих плантаціях і ділянках, де вода має дуже велику ступінь забрудненості. У такому разі фільтр про потребу в частою розбиранні для його промивання - що дуже незручно. Для таких потреб саме і розроблений даний тип фільтрів, очищення якого відбувається автоматично, при забрудненні фільтруючого елемента вище норми.
  • Дискові фільтри - самі популярні фільтри на даний момент в Україні. Використовуються для очищення води з підвищеним рівнем забрудненості. Всередині фільтра використовуються пластикові диски, які затискаються між собою. Саме такі фільтри можна купити в нашому інтернет магазині: 1" 6 куб.м/годину, 1.5" 12 куб. м/годину, Фільтр дисковий 2" 25 куб. м/годину. Не знаєте який саме Вам потрібен? Немає проблем, дзвоніть і наші спеціалісти допоможуть та проконсультують.
  • Фільтр з регулятором тиску - використовується трохи рідше, ніж попередні варіанти. В своїй конструкції об'єднує ректор і фільтр, що зручно при монтажі і зменшити кількість елементів у ланцюзі.

Також фільтри можуть використовуватися для фільтрації води вже після внесення добрив інжектором Вентурі.