Кошик
2757 відгуків
MIN заказ 200 грн. ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЕННЯ НА ВЕСНУ 2021 РОКУДЕТАЛІ
Клиома Сервис™
+380443344025
+380989553536
+380501681408
 • picture 1

  Поїлки для свиней

  Поїлки для свиней купити в Україні від Клиома Сервіс

  поїлки для свиней, купити поїлки для свиней, поїлки для поросят, купити поїлки для свиноматок, поїлки

  поїлки для свиней купити в Україні

  Що ж таке поїлки для свиней?

  Поїлки для свиней це спеціальний механізм, який призначений для безперебійної своєчасної подачі питної води для тварин. Вони можуть використовуватися як для великих свиней так і для поросят. В саму воду, яка надходить в поїлки для свиней, може подаватися ліки для лікування або профілактики хвороб тварин. Свині кожен день вимагають у два рази більше води ніж корми. Подавати воду можна через корита, годівниці для свиней або ніпельні поїлки.

  поїлки для свиней, замовити поїлку для свиней

  Як встановлювати поїлки для свиней

  І так, висота і місце розміщення поїлок повинно бути таким що забезпечить вільний доступ до них тварин, але виключити травмування рила і порожнини рота свиней. У даній статті ми обговоримо два найбільш популярних типу ― ніпельні і чашкові поїлки для свиней. В залежності від віку поросят (свиней) їх встановлюють на різній висоті для зручності тварин. Нижче наведена таблиця залежності ваги свиней від висоти розміщення поїлки.

  Вага свині, кг

  Менше 15 кг

  15-20 кг

  20-50 кг

  50-100 кг

  Більше 100 кг

  Висота розміщення ниппельной поїлки, см

  15 20-25 35-45 50-60 70

  Висота розміщення чашечной поїлки, см

  7 10 15 25 30

  Чашкові поїлки для свиней

  поїлки для свиней, чашкові поїлки для свиней, купити чашечно поїлку для свиней, замовити поїлку для свиней, поїлка для свиноматок поїлки для свиней, чашкові поїлки для свиней, купити чашечно поїлку для свиней, замовити поїлку для свиней, поїлка для свиноматок

  Поилки данного типа есть двух видов: чашечно-клапанные и чашечно-ниппельные. Основным плюсом использования чашечно-ниппельных поилок есть минимальные потери воды при поении. Животные очень быстро привыкают к поилкам данного типа, так как постоянно видят воду. Поилка имеет боковые бортики и голова животного постоянно находится внутри чашечной поилки. Особенно рекомендуется использовать их для поросят, так как они видят воду и будут привыкать к поилке с раннего возраста. Еще одним плюсом данного типа поилок есть их низкое размещение в сравнении с нипельными аналогами. Пользоваться ей могут как свиноматки так и поросята.
  Принцип работы: воду проводят к внутренней полости чашки, специальный клапан не позволяет поступать воде в полость. Когда свинья нажимает на механизм клапана, тогда прокладка с клапаном пропускает жидкость, вода течет до тех пот пока животное не отпустит клапан.
  Достоинства:

  • Быстрое привыкание животных
  • Малая степень разбрызгивания
  • Экономичный расход жидкости

  Ниппельные поилки для свиней

  ніпельні поїлки для свиней, нипельная поїлка для свиней, купити нипельную поїлку для свиней, поїлка для свиней нипельная купити, нипельная поїлка україна

  Поїлки для свиней ніпельного типу (або соскові) використовуються як правило для різних вікових груп тварин. Виготовляються вони із сталевого корпусу, ущільнення і соска-клапана. Тварина натискаючи на сосок призводить клапан в дію, це вже дозволяє воді випливати з водопроводу або резервуара.
  Ніпельні поїлки для свиней застосовуються більшою мірою для поросят-от'емишей, поросят-сосунов. Візуально поїлки можуть і відрізнятися, але принцип у них один і той же. Такі поїлки зазвичай встановлюють під кутом 60 градусів. Висота установки вже залежить від вікової групи особин (це можна подивитися в таблиці вище).

  Переваги:

  • Рідкісне обслуговування та миття
  • Мало металомісткі
  • Гігієнічні
  • Більш надійна система подачі води