Продавець Кліома Сервіс™ - розплідник ягідних рослин розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
4249 відгуків
Вільна дата відправки: 25.04.2024 Встигніть замовити!Каталог
+380 (44) 334-40-25
+380 (98) 955-35-36
+380 (50) 168-14-08
+380 (63) 925-23-45
вул. Шкільна (Офіс), Забрати замовлення можна лише на розсаднику с. Борохів (мітка на карті "Розсадник Кліома Сервіс")", Ківерці, Україна
Кліома Сервіс™
Залишити відгук

Що таке інсектициди та їх класифікація. Захист Вашого врожаю від шкідників

Що таке інсектициди та їх класифікація. Захист Вашого врожаю від шкідників

Інсектициди – засоби захисту рослин, які використовують для ліквідації шкідників у вигляді комах. Препарати дозволяють знищувати як дорослі особини, так і личинки, лялечки і навіть яйця. Комахи завдають серйозної шкоди рослинним організмам шляхом поїдання листя.

Якщо вчасно не позбутися комах, то в кращому випадку врожайність знизитися, а в гіршому, рослини загину. Найбільш поширеним застосування інсектицидів є в період посіву та висадки зернових, плодових і овочевих культур.

Відмова від інсектицидів загрожує втратою більш як половини врожаю. Особливо високі ризики зниження кількості врожаю при вирощуванні плодових культур. В сучасних умовах, придбати продукти, які не піддавалися б обробці мімічними засобами захисту майже неможливо. Однак, застосування інсектицидів має і позитивні фактори:

 • ефективність;
 • швидка ліквідація шкідників;
 • доступна вартість препаратів.

Щоб максимально підвищити врожайність рекомендується застосовувати інсектициди в комплексі інших препаратів захисту рослин.

Класифікація засобів захисту рослин від комах. Інсектициди купити в Україні

Класифікація засобів захисту рослин від комах

Якщо говорити більш широко, то інсектициди являють собою пестициди, які націлені на регулювання кількості комах. При цьому виділяють препарати для ліквідації конкретного виду шкідників, так і комплексні, які часто застосовуються в профілактичних цілях.

Виділяють наступні види інсектицидів:

1. За хімічним складом:

 • неорганічні – препарати на основі фтору, барію, цинку, і навіть миш'яку, зазвичай використовують для обробки пере висадкою зернових культур;
 • органічні – синтетичні речовини, в яких за основу беруть хлор та/або фосфор. Ці препарати класифікують як середньо токсичні, зазвичай їх застосовують у період активного росту, а також для обробки складських приміщень.

За способом проникнення в організм комахи:

 • фуміганти, тобто препарати, які застосовують у візі газу, з їх допомогою знищують комах в теплицях і складах, вони діють шляхом потрапляння в дихальні шляхи. Також речовина ефективне проти щурів;
 • препараты кишечного действия, действующее вещество попадает на листья растения и там задерживается. В процессе поедания растения насекомым химическое вещество проникает в ЖКТ насекомого, накапливается в тканях, что в результате приводит к летальному исходу;
 • контактные препараты, оказывают летальное воздействие на насекомых при попадании на наружный покров насекомого. Особенно эффективные препараты на молодых особях, так как их покров еще окончательно не сформирован. 

Современные средства борьбы с насекомыми одновременно сочетают все способы воздействия, чтобы эффективно бороться с насекомыми. 

Способы и формы применения препаратов Инсектициды

По характеру действия защитного механизма:

 • контроль работы каналов прохождения ионов, что нарушает функционирование мышц и нервной системы;
 • влияние на работу рецепторов, что приводит к остановке передач импульсов нервной системы;
 • подавление образования жиров и хитина, что останавливает развитие;
 • замедление работы митохондрий, что приводит к истощению и смерти. 

Способы и формы применения препаратов 

Форма препарата непосредственно влияет на способы применения инсектицида. Вещество в сухой форме обычно используют для опудривания семян перед высадкой в почву. Однако самыми экономически выгодными и эффективными являются жидкие формулы, а также масляные дисперсии.

Купить препараты инсектициды, смотрите наш полный  каталог продукции

Это связано с возможностью охвата больших площадей, а в случае использования инсектицидов на масляной основе удается продлить срок действия препарата, так как действующее вещество задерживается на поверхности растения.

Щодо фумігації, то такі препарати використовують виключно в закритих приміщеннях, так як в процесі горіння спеціальної шашки утворюється токсичний дим, який вбиває комах, що неможливо на відкритому повітрі.
 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner