Що можна посадити в серпні на городі?
У серпні ще можна посадити багато рослин.
Зелень
Дуже часто в серпні висаджують салати. Зазвичай вибирають ті сорти, які є скоростиглими. Інтервал між посадками може становити 10-15 днів.
Зазвичай вибирають латук. Він буває листовим, напівкачанним, качанним, гібридним. Вже через 40 днів після висадки листовий латук можна їсти. Він любить температуру 10-15 градусів тепла.
Також можна висаджувати руколу. Вона стійка до холоду і швидко росте. Сіяти її найкраще там, де росли квасоля, картопля, гарбуз. Якщо може бути похолодання, то руколу можна вкривати пластиковими пляшками. Але взагалі вона може витримувати заморозки до - 7 градусів. Рукола любить воду і не любить багато тіні.
Можна садити руколу сортів Ейфорія, Покер, Сицилія.
Також можна висаджувати і шпинат. Йому підходить температура від 15 до 20 градусів. Вже через 35 днів його можна їсти. Але потрібно його добре поливати.
У серпні і на початку вересня можна садити коріандр, а також базилік, кріп та інші приправи. Їсти зелень можна вже через місяць. Можна також зробити наступні речі:
- Насіння потрібно потерти в долонях. Так виходять мікротріщини і насіння швидше зійде.
- Використовувати добрива. І сходження з'являться дуже швидко.
Капуста
Звичайно ж, в останньому літньому місяці добре посіяти капусту. Вибирайте китайську або білокачанну. Потрібно купувати скоростиглі сорти.
Насіння можна висівати прямо в грунт. Перед тим там найкраще, щоб росла цибулю. Насіння потрібно дуже сильно полити і вкрити нетканим полотном. Насіння повинні швидко прорости і вже дуже скоро може з'явитися перша капуста. Але її довго не зберігають, а квасять або їдять свіжу. У серпні можна висаджувати білокачанну капусту сортів Гермес, Червнева, Бінго.
Також можна вирощувати китайську капусту. Вона особлива, адже утворює розетку, з листям, які розташовані один за одним. Найоптимальніша температура 14-18 градусів. Саме серпня кращий місяць для дозрівання такої капусти. Їсти її можна приблизно через 60 днів.
У серпні можна садити сорти Оленка, Прима, Пагода.
Редька
У серпні можна висаджувати і редьку. І при цьому, можна використовувати різні види: китайську, чорну, російську, дайкон. Редьку добре посіяти там, де були огірки. Добре, якщо вони пухкі і були удобрені своєчасно.
Висаджувати насіння потрібно не густо. Також між грядками потрібно робити доріжки. Іноді редька, висіяна в серпні, може бути досить великою. Можна сіяти такі сорти, як Довга, Одеська, Делікатес.
Буряк
Можна в серпні висівати і буряк. Але, якщо Ви живете в середній смузі, то коренеплід може і не встигнути вчасно дозріти через холоди. Але спробувати варто, особливо, якщо використовувати сорти Мода, Холодостійка 19.
Редиска
У серпні дуже добре сіяти редиску через специфічні погодні умови. Вона виходить великою і солодкувитою. Зазвичай вона дозріває за 20 днів. Головне, щоб на початку осені не було морозів.
Добре, якщо перед тим в грунті росли горох і часник. Вважається, що Ви в цьому випадку отримаєте дуже смачну редиску. Рекомендовано використовувати сорти Спека, Французький сніданок, Теплична.
Як підготувати грядки до посадки?
Через спеку літа, на грунті може утворюватися кірка і рослинам буде важко проростати. Тому землю потрібно дуже добре полити перед посадкою. Також потрібно замочити насіння, наприклад, в Цирконію або Епіне. Обов'язково перед цим вивчіть інструкцію.
Найкраще грядку скопати або розпушити. Адже грунт обов'язково повинен бути легким. Так рослинам буде легше сходити.
Після того, як було посіяне насіння, землю потрібно трохи утрамбувати. Потім полити. А якщо земля підсохне кірку можна розбити граблями. Також можна вкрити грядку спеціальним матеріалом.
Не бійтеся висаджувати культури восени, адже Ви зможете отримати непоганий урожай.
- Розкажемо, які природні ліки з алое можна зробити в домашніх умовах? Розглянемо, яке саме алое слід використовувати для домашніх рецептів, як доглядати за шкірою обличчя з використанням алое, а також, як доглядати за тілом та волоссям, використовуючи алое.
- Розглянемо, що таке малино-полуниця та як її вирощувати. Розкажемо, як виглядає малино-полуниця та в чому її перевага, як посадити малино-полуницю, а також, як правильно доглядати за малино-полуницею.