Продавець Кліома Сервіс™ - розплідник ягідних рослин розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
4415 відгуків
Вільна дата відправки: 15.10.2024 Встигніть замовити!Каталог
+380 (44) 334-40-25
+380 (98) 955-35-36
+380 (50) 168-14-08
+380 (63) 925-23-45
вул. Шкільна (Офіс), Забрати замовлення можна лише на розсаднику с. Борохів (мітка на карті "Розсадник Кліома Сервіс")", Ківерці, Україна
Кліома Сервіс™
Залишити відгук

Особливості посадки гіацинтів у відкритий грунт восени

Особливості посадки гіацинтів у відкритий грунт восени

Гіацинти — одні із найяскравіших весняних квітів. Зазвичай їх вирощують як вазони, однак і у відкритому грунті вони ростуть без проблем. Якщо ви мрієте, щоб на вашій ділянці навесні зацвіли ці чудові квіти, радимо уже восени потурбуватись про їх посадку у відкритий грунт.

Вибираємо цибулини

Найпростіший спосіб отримати цибулини квітів — це придбати їх у спеціалізованому магазині. На нашому сайті ми пропонуємо широкий вибір подібного товару за дуже приємними цінами. Ознайомитись з асортиментом можна за посиланням https://klioma-servise.in.ua/ua/g85135565-lukovitsy-klubni-tsvetov.

Що стосується цибулин гіацинтів, то дуже важливо, щоб вони були міцними, свіжими, без пошкоджень, слідів плісняви чи гнилизни. Особливо уважно потрібно придивлятись до нижньої їх частини. Також важливо, щоб цибулина не була занадто великою чи старою, адже тоді вона буде більш слабкою перед хворобами та шкідниками.

Якщо на цибулині гіацинта зʼявилися зелені ростки, це означає, що вона “пішла у ріст”. Таку цибулину не варто висаджувати у відкритий грунт, адже там вона швидше за все загине. Найкращим варіантом у подібній ситуації буде посадка у вазон та зимівля у теплому будинку.

Цікаво знати, що цибулини гіацинтів відрізняються за кольором відповідно до того, яким буде відтінок самих квітів. Наприклад, якщо цибулина біла, то й цвіт теж буде білим.

Коли найкращий час для посадки гіацинтів у відкритий грунт?

Правильний час висадки гіацинтів у відкритий грунт — це гарантія того, що вони гарно та без проблем зійдуть весною. Наприклад, якщо ви посадите їх зашвидко, то у теплій землі вони починають активно рости і можуть зʼявитись на поверхні ще до наступу холодів. Саме тому потрібно звертати увагу на температуру повітря. Ідеальний варіант — це коли вона вже тривалий час тримається на позначці близько +5 градусів. В залежності від регіону та погодних умов в конкретний рік йдеться про кінець вересня-жовтень, іноді — першу половину листопада. Також важливо, щоб грунт в цей період ще не замерз.

Де найкраще садити гіацинти?

Гіацинти обожнюють сонячні промені, тому їх найкраще садити на відкритій, добре освітленій ділянці. Важливо, щоб це не була низовина, де навесні збирається тала вода. Гіацинти, як і інші цибулеві, не переносять надмір вологи, тому в такій місцині можуть просто загинути.

Важливе значення має ґрунт, в якому ви плануєте садити гіацинти. Він має бути достатньо плюдючим і пухким. Якщо ж земля тверда, то її можна помʼякшити додаванням піску. Найкращий спосіб — це засипати його в ямку безпосередньо перед посадкою. Завдяки цьому, пісок не лише розпушить землю, але й буде виконувати роль дренажу.

Поради щодо висаджування гіацинти

Під час посадки гіацинтів важливими є декілька моментів. По-перше, глибина ямки повинна дорівнювати трьом висотам самої цибулини. Тобто, якщо довжина цибулинки становить 4 см, то це значить, що потрібно викопати заглиблення в 12 см. Якщо поверхню ями ви плануєте заповнити піском, то сміливо додайте ще 1-2 см.

По-друге, важливо звернути увагу на відстань між цибулинами. Якщо після посадки ви не плануєте кілька років пересаджувати рослини, то вона повинна становити не менше 10 см. Тоді гіацинти будуть мати достатньо місця для того, щоб вони активно росли та випускали нових “діток”. У тому випадку, коли квіти садять на один рік, бажана відстань між цибулинами — 5 см, хоча можна садити і тісніше.

Посадку гіацинтів слід завершувати мульчуванням. Використовуйте товстий шар соломи, листя та інших матеріалів, адже ці квіти не люблять сильних морозів, тому їм потрібен хороший захист до того часу, поки пригріє весняне сонце.

Інші статті
  • Природні ліки з алое
    Розкажемо, які природні ліки з алое можна зробити в домашніх умовах? Розглянемо, яке саме алое слід використовувати для домашніх рецептів, як доглядати за шкірою обличчя з використанням алое, а також, як доглядати за тілом та волоссям, використовуючи алое.
  • Малино-полуниця: що це таке та як вирощувати цікавинку?
    Розглянемо, що таке малино-полуниця та як її вирощувати. Розкажемо, як виглядає малино-полуниця та в чому її перевага, як посадити малино-полуницю, а також, як правильно доглядати за малино-полуницею.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner