ТОП-5 добрив для ягідних культур від Кліома Сервіс

Вирощуючи полуницю, малину, ожину та інші ягідні культури, неможливо обійтись без спеціальних мінеральних добрив. Адже саме від них залежить те, яким багатим та смачним буде урожай. І у даному випадку найкращим варіантом є комплексні добрива, які сьогодні пропонують чимало виробників. Представляємо вашій увазі підбірку найбільш популярних та ефективних препаратів, які містять всі необхідні ягідним культурам речовини у потрібній їм кількості.
Добриво Ogrod 2001 для полуниці та малини
Польський виробник Ogrod уже добре знайомий українським покупцям. Він виготовляє цілу серію різноманітних добрив для великої значної кількості культур. Добриво Ogrod 2001 для полуниці та малини користується великою популярністю, оскільки практично кожен власник городу в нашій країні вирощує ці ягоди. Даний засіб представлений у гранульованому вигляді. У його складі, окрім азоту, калію та фосфору, присутні і такі корисні елементи, як залізо, сірка, бор, мідь, молібден, марганець. Натомість хлору це добриво майже не містить.
Добриво Ogrod 2001 для полуниці та малини призначене для внесення по усій ділянці, на якій вирощуються ягоди. Також його можна змішувати безпосередньо із землею. Проте виробник не радить вносити даний препарат на мокре листя рослин.
Добриво Florovit для лохини
Лохина — це досить примхлива у вирощуванні рослина. Адже якщо малину, суницю, смородину та інші більш традиційні для нашої місцевості ягоди можна удобрювати яким-небудь універсальним препаратом, то для лохини потрібен спеціальний засіб. Справа в тому, що вона потребує підвищеної кислотності грунту, тому у склад добрива повинні входити речовини, які допомагають досягти потрібного балансу. Добриво Florovit для лохини містить саме такий унікальний набір компонентів. Окрім лохини, його можна також використовувати для чорниці, брусниці, журавлини, азалії, рододендрону, хвойних.
Дане добриво вноситься прикореневим методом, як правило, тричі на рік: вперше на початку квітня, і наступні рази через кожні 4 тижні. Доза у перший рік посадки становить 20 г/м2 після чого протягом кількох наступних років збільшується аж до 100 г/м2.
Добриво Ф-Хелатин Ягода
У даному добриві корисні елементи, такі як залізо, бор, цинк, мідь та інші, представлені у хелатній формі. Завдяки цьому вони добре та швидко засвоюються. Добриво Ф-Хелатин Ягода покращує ріст рослин, позитивним чином впливає на урожай, підвищує імунітет ягідних перед збудниками захворювань і шкідниками. Вносять його як профілактично, так і при потребі, наприклад, якщо ви помітили, що пожовтіло листя, плоди стали занадто дрібні або опадає завʼязь. Виробник радить перше внесення здійснювати, коли зʼявляться перші листочки, і повторювати його кожні 12 днів. Добриво вноситься листковим методом, перед цим його розбавляють водою у співвідношенні 50 мл препарату на 10 л води.
Добриво для чорниці Biopon
Як і лохина чи журавлина, чорниця дуже вимоглива до грунту. І якщо кислотність буде низькою, вона може загинути. Саме тому важливо застосовувати правильні добрива для неї. Гарний вибір — це Добриво для чорниці Biopon. У його складі оксид фосфору, азот, оксид калію, сірка оксид магнію. Препарат покращує ph грунту та забезпечує чорницю всіма необхідними для росту та правильного розвитку елементами. Завдяки його регулярному внесенню плоди стають більшими за розміром та набагато солодшими.
Вносити Добриво для чорниці Biopon бажано тричі за сезон: у середині квітня, в травні та у червні. Рекомендоване дозування становить 20-30 г/м2.
Добриво Florovit для винограду
Господарі, які вирощують виноград, зацікавлені, щоб урожай був не тільки багатим, але й смачним. Тому їм можна порадити використовувати спеціальне Добриво Florovit для винограду, яке дуже позитивно впливає на смакові якості плодів. Воно містить азот, калій, фосфор, сірку, залізо, молібден та інші корисні компоненти. Добриво регулює ph грунту, завдяки чому покращується засвоєння мікроелементів.
Добриво Florovit для винограду рекомендовано застосовувати уже під час посадки рослин у кількості 1-1,5 кг добрива на 10 м2. Також його бажано вносити щороку двічі за сезон — навесні після відкриття лози за приблизно за 10 днів до початку цвітіння. Початкова доза — 45 г добрива на рослину, згодом її слід збільшити до 60 г на рослину. Окрім винограду, даним препаратом можна підживляти також деякі інші культури: смородину, малину, чорноплідну горобину, агрус.
- Розкажемо, як виростити екологічно чисті овочі без хімії. Розглянемо, які переваги має органічне землеробство, як боротись зі шкідниками без використання “хімії”, які переваги органічних добрив, а також, як забезпечити якісний полив.
- Проаналізуємо, які особливості вирощування кімнатного бамбука. Розкажемо, які основні способи посадки кімнатного бамбука, як доглядати за кімнатним бамбуком, а також, які особливості розмноження бамбука в домашніх умовах.