Продавець Кліома Сервіс™ - розплідник ягідних рослин розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
4556 відгуків
Вільна дата відправки: 24.01.2025 Встигніть замовити!Каталог
+380 (44) 334-40-25
+380 (98) 955-35-36
+380 (50) 168-14-08
+380 (63) 925-23-45
вул. Шкільна (Офіс), Забрати замовлення можна лише на розсаднику с. Борохів (мітка на карті "Розсадник Кліома Сервіс")", Ківерці, Україна
Кліома Сервіс™
Залишити відгук

Місячний календар садівника та городника на листопад 2023 року

Місячний календар садівника та городника на листопад 2023 року

У багатьох регіонах нашої країни зими доволі суворі, тому господарям важливо добре підготувати свій сад та город до цього важкого періоду, а також подбати про заготівлю різноманітних запасів. Завдяки місячному календарю ви зможете розібратись, які дні є найбільш сприятливими для подібної роботи, а коли краще відпочити.

  • 1 листопада. У цей день займатися посів та посадкою чи пересадкою рослин небажано. Вільний час краще присвятити роботі у саду. Перед настанням холодів підв'яжіть кущі та хвойні, щоб захистити їх гілки, які можуть зламатись взимку під вагою снігу.
  • 2-3 листопада. Цей період — ідеальний час для того, щоб заготовити живці, які ви будете використовувати навесні для процедури живцювання. Також не забудьте подбати про місце для їхнього зберігання взимку.
  • 4-6 листопада. У ці дні не садимо та не пересаджуємо рослини. Натомість можна зайнятись садовими інструментами. Перегляньте, чи не потребують вони ремонту, промийте їх та продезінфікуйте.

календар, місячний календар, місячний календар садівника, місячний календар городника, місячний календар садівника та городника на листопад

  • 7 листопада. Сьогодні сприятливий час для того, щоб доглянути за кімнатними рослинами. У зв'язку із скороченням світлового дня та початком опалювального сезону, подбайте про джерело додаткового освітлення та методи регулювання рівня вологості в кімнаті.
  • 8 листопада. Продовжуємо догляд за кімнатними вазонами. Зокрема, нині вдалий день для поливу. Також, згідно з місячним календарем, сьогодні доцільно провести обробку від шкідників, в тому числі профілактичну.
  • 9-10 листопада. Ці дні варто провести у саду за посадкою дерев та кущів, які мають закриту кореневу систему.
  • 11-13 листопада. У вказаний період найкраще зайнятись підготовкою рослин до зимівлі. Серед рекомендованих процедур: мульчування пристовбурових кіл у дерев та чагарників, обмотування молодих саджанців для захисту від гризунів, та ін. А от посадкою, пересадкою та діленням рослин у ці дні краще не займатись.
  • 14 листопада. Посадку та посів знову краще відкласти на інший день. Замість цього проведіть ревізію у погребі. Перевірте овочі та фрукти, закладені на зберігання, приберіть плоди та коренеплоди, які підгнили.
  • 15 листопада. Саме час приділити увагу кімнатним рослинам — полийте їх, проведіть обприскування та інші необхідні процедури. Працюючи з гострими інструментами, будьте особливо обережними, щоб не поранитись.
  • 16-18 листопада. Це період варто присвятити обрізці дерев та чагарників у саду. Причому провести можна як санітарне, так і формуюче видалення гілочок. Крім того, рекомендовано продовжити заготівлю живців.

календар, місячний календар, місячний календар садівника, місячний календар городника, місячний календар садівника та городника на листопад

  • 19-20 листопада. Вказані дні є несприятливими для садово-городніх робіт. Зокрема, не можна садити, пересаджувати та ділити рослини. Увагу краще приділити кімнатним вазонам.
  • 21-22 листопада. Ці дні рекомендовано присвятити санітарній та формуючій обрізці дерев та кущів.
  • 23-24 листопада. Якщо ви ще не підготували мешканців саду до зими та снігопадів, саме час це зробити. Підвʼяжіть їх гілочки, щоб вони не зламались під вагою снігу.
  • 25 листопада. Сьогодні садимо дерева і кущі із закритою кореневою системою. Також слід продовжувати обрізку дерев у саду.

календар, місячний календар, місячний календар садівника, місячний календар городника, місячний календар садівника та городника на листопад

  • 26 листопада. Підготуйте та законсервуйте свої теплиці, які не опалюються, перед зимовими морозами. А от від ділення рослин або їх посадки чи пересадки краще нині відмовитись.
  • 27-28 листопада. Цей період краще провести вдома, доглядаючи за кімнатними рослинами. При необхідності організуйте їм додаткове освітлення та обприскайте водою, якщо в кімнаті занадто сухо.
  • 29 листопада. Утепліть багаторічні рослини листям чи іншим утеплюючим матеріалом. Від посадки та ділення рослин рекомендовано утриматись.
  • 30 листопада. Ви цей день бажано зайнятись заготівлею живців та організацією місця для їхнього зберігання.
Інші статті
  • Вирощуємо обліпиху. Ідея для бізнесу
    Розкажемо, як розпочати бізнес по вирощуванні обліпихи. Розглянемо, плюси та мінуси бізнесу “на обліписі”, який сорт обліпихи вибрати для промислового вирощування, які технологічні особливості вирощування обліпихи, а також, скільки потрібно інвестувати в бізнес та на який дохід можна розраховувати.
  • Тепличний бізнес. З чого та як починати?
    Проаналізуємо, з чого та як починати тепличний бізнес. Надамо бізнес план, як розвинути тепличний бізнес, розкажемо, які культури рекомендовано вирощувати в теплицях, які типи теплиць бувають, а також, які переваги та недоліки тепличного бізнесу в Україні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner