Посадка та догляд за гібіскусом
Гібіскус, також відомий як сирійська троянда, це красивий кущ з яскравими квітами. Щоб забезпечити йому рясне цвітіння щороку, важливо знати, коли і як його садити. При правильному виборі місця та належному догляді 👉 гібіскус може рости біля вашого будинку протягом 20 років. Він радує своїми яскравими квітами з липня по вересень.
Коли та де найкраще садити гібіскус?
Саджанці гібіскуса потрібно висаджувати навесні, коли нічна температура вже не падає до нуля градусів. Ця рослина вимагає яскравого світла і любить ділянки, захищені від вітру та протягів. Вона також потребує родючого та добре дренованого грунту. Багато експертів рекомендують садити гібіскус поряд з 👉 трояндами або між ними.
Для посадки гібіскусу потрібно викопати яму, в два рази більшу за кореневу систему саджанця. На дно ями слід покласти дренажний шар, наприклад, биту цеглу завтовшки близько 15 см, після чого насипати шар піску (10 см), далі додати компост (15 см) і знову повторно пісок.
Після посадки сирійської троянди рекомендовано замульчувати саджанець змішаною з 👉 торфом і піском землею. Це можна зробити, взявши 4 частини торфу і 1 частину піску на 2 частини землі.
Навколо саджанця також слід створити виїмку для кращого зберігання вологи. Після рясного поливу, коли вода повністю вбереться, виїмку слід засипати землею.
Особливості догляду за гібіскусом в домашніх умовах
Гібіскус не потребує складного догляду, але важливо дотримуватися деяких правил, щоб кущ рік у рік радував вас буйним цвітінням.
Рекомендовано вкласти навколо рослини товстий шар мульчі, наприклад, соснової кори. Це допоможе захистити коріння від промерзання, зменшить випаровування вологи і допоможе контролювати ріст бур'янів.
Полив потрібно здійснювати регулярно та уникати пересушування грунту. Але перелив теж шкідливий, оскільки призводить до розвитку кореневої гнилі. Для визначення потреби у волозі уважно спостерігайте за верхнім шаром землі: з дня попереднього поливу вона повинна повністю висохнути. Якщо літо сухе і тепле, то поливайте гібіскус раз на два дні.
Після 👉 поливу гібіскуса рекомендовано розпушувати грунт навколо нього. Це забезпечить кращий доступ кисню до кореневої системи. Щоб стимулювати тривале і багате цвітіння, також бажано видаляти зів'ялі квіти.
Беручи до уваги інтенсивне цвітіння гібіскусу, важливо підживлювати його 👉 комплексним добривом з фосфором, яке сприяє утворенню бутонів. Рекомендується вносити добрива раз на два тижні з початку червня і до кінця серпня, використовуючи також калійні добрива. Як калій, так і фосфор містяться у 👉 Добриві Florovit для квітучих рослин, придбати яке можна у нашому магазині. Воно значно покращує цвітіння та пришвидшує його.
Раз на рік рекомендується перемішати грунт з компостом і розподілити цю суміш навколо куща. 👉 Органіка стимулювати ріст гібіскуса та зміцнить його.
- Розглянемо, що таке малино-полуниця та як її вирощувати. Розкажемо, як виглядає малино-полуниця та в чому її перевага, як посадити малино-полуницю, а також, як правильно доглядати за малино-полуницею.
- Проаналізуємо, що потрібно враховувати при виборі контейнерів для вирощування овочів. Розкажемо, яким повинен бути контейнер для вирощування овочів, який матеріал та розмір контейнера краще вибрати, а також, де найкраще тримати контейнер з овочами.