Як садити, удобрювати і доглядати за малиною
Здорові саджанці малини - справжня потіха в саду
Як садити, удобрювати і доглядати - прочитаєте тут!
Весна - це як раз той час, коли саджанці малини готові до того, щоб турботливі руки господаря подарували їм шанс вкоренитися в землю і незабаром порадувати щедрими врожаями неймовірно смачних і корисних ягід! Ви готові саджанці малини купити і посадити в своєму саду прямо зараз? Якщо так, тоді наступна інформація стане вам у пригоді!
Процес вирощування малини може здатися легким, але це тільки в тому випадку, якщо вас задовольнять кілька жмень врожаю. Для цього ви можете не докладати жодних зусиль. Але якщо хочете стати власником щедрого врожаю добірних сортів малини, тоді доведеться закачувати рукави!
Перше правило весняної посадки малини звучить так - саджанці малини не люблять занадто відкритих місць, однак простір їм все ж не завадить. Де посадити куплені саджанці малини, запитаєте ви? Все просто - ідеальним місцем для них буде ділянку поблизу вашого будинку чи сараю, а якщо є сад, обгороджений парканом, посадіть саджанці малини вздовж нього. Під час зимового періоду саме в цьому місці накопичується більша кількість снігу, який навесні забезпечить саджанцям малини необхідну кількість вологи для першого етапу вегетації.
Щоб ваші саджанці малини відчували себе комфортно, обов'язково підготуйте грунт перед весняним садінням. Для цього рекомендуємо очистити ділянку від бур'янів, які згодом можуть пригнічувати ріст і розвиток вашого малиннику, і зробити первинне внесення мінеральних і органічних добрив. Тільки після цього можна приступати до безпосередньої посадки саджанців малини, яка складається з наступних етапів:
- викопування ямок розміром 30х30х30 см або траншей, які мають глибину і ширину 50 см;
- внесення на дно ямок або траншей добрива для малини, перемішаного з грунтом і водою;
- посадка малини, яка вимагає розправити коріння саджанців;
- формування кіл навколо стовбура, щоб вода безперешкодно потрапляла до коренів;
- помірний полив саджанців малини, який не передбачає застою води навколо рослин;
- мульчування саджанців малини тирсою або сіном.
І пам'ятайте, що відстань між ними повинно бути не менш, ніж 50 див.
Після того, як саджанці малини посаджені в землю, необхідно здійснити обрізання для їх кращій приживлюваності.
Догляд за малиною передбачає прополку і видалення бур'янів, а також розпушування міжрядь, яке допомагає коріння малини «дихати». Протягом сезону рекомендуємо проводити розпушування не менше чотирьох разів. Під час останнього розпушування трохи окучьте кожен кущ для того, щоб захистити коріння взимку.
Чтобы ваши саженцы малины подарили вам настоящий ягодный бум, не забывайте и о подпитке. Весна - это благоприятный период для внесения органических удобрений, зато минеральные азотные удобрения годятся только под малинник, которому уже много лет. Летом подкармливать малину можно костной мукой или древесной золой. А вот так называемые сидераты или зеленые удобрения лучше всего подойдут для осенней поры года. Если же вы собираетесь вносить под малину агрохимикаты, проконсультируйтесь со специалистами.
Саджанці малини купити вам пропонуємо в надійної та перевіреної компанії «Клиома Сервіс». Тут ви зможете придбати кращі високоврожайні сорти малини ремонтантної, які приживаються майже на 100%. Тільки наші висококваліфіковані фахівці запропонують вам здорові саджанці малини ціна яких вас приємно здивує. А ще, зателефонувавши нам, ви зможете отримати цінні поради щодо весняної посадки малини, її підживлення і подальшого догляду. Поспішайте! Весняні турботи будуть винагороджені щедрими врожаями малини!
- Розкажемо, які природні ліки з алое можна зробити в домашніх умовах? Розглянемо, яке саме алое слід використовувати для домашніх рецептів, як доглядати за шкірою обличчя з використанням алое, а також, як доглядати за тілом та волоссям, використовуючи алое.
- Розглянемо, що таке малино-полуниця та як її вирощувати. Розкажемо, як виглядає малино-полуниця та в чому її перевага, як посадити малино-полуницю, а також, як правильно доглядати за малино-полуницею.