Добрива YaraVita: види та способи застосування для живлення рослин
Добрива серії YaraVita — це лінійка комплексних препаратів, призначених для позакореневого живлення різноманітних сільськогосподарських культур. Також можливе його використання для передпосівної обробки насіння.
Добриво даної серії представлене у вигляді рідкого концентрату та є максимально зручним у використанні Воно позитивно впливає на ріст рослин, покращує їх зовнішній вигляд, допомагає засвоювати їм корисні елементи з грунту.
У лінійці YaraVita присутні чимало різних препаратів, які відрізняються призначенням, дозуванням, складом та іншими важливими моментам. Пропонуємо більш детально ознайомитись із популярними засобами даної серії.
YaraVita MANTRAC PRO
Даний препарат являє собою рідкий концентрат марганцю, у склад якого також входить азот. Підживляти YaraVita MANTRAC PRO можна зернові культури, кукурудзу, ріпак, цукровий буряк, капусту, сою, грушу, цибулю, картоплю, соняшник. Норми внесення для більшості рослин становлять 1 л/га.
При цьому витрата води 200 л/га. Добриво використовують на початку росту рослин, зазвичай на етапі 4-6 листків.
YaraVita MOLYTRAC 250
У складі добрива міститься молібден та фосфор. Воно економне та просте у використанні, може застосовуватись разом із агрохімікатами, що значно спрощує догляд. Норма внесення для рослин наступна:
- цибуля — 0,25 л/га;
- соя — 0,2-0,5 л/га.;
- ріпак — 0,25 л/га.;
- капуста — 0,25-0,5 л/га.;
- зернові культури — 0,125-0,250 л/га;
- кукурудза — 0,25-0,5 л/га.
YaraVita Biomaris
Особливість цього концентрату полягає у тому, він є екстрагований із морських водоростей під назвою “Ascophyllum nodosum”. Головними складниками виступають загальний органічний вуглець та калій. Добриво YaraVita Biomaris можна вносити як самостійно, так і комбінувати з інсектицидами та іншими подібними препаратами. Норма внесення для більшості культур становить 2,5 л/га.
YaraVita Biotrac
Дане добриво представлене у вигляді водного розчину та теж містить компоненти, екстраговані із морських водоростей. Проте склад його більш різноманітний. У якості активних діючих компонентів виступають:
- вуглець;
- бор;
- цинк;
- азот;
- калій.
Крім того, у складі присутні полісахариди, вітаміни, органічні кислоти, цукрові спирти, амінокислоти. Добриво використовують для підживлення зернових культур, яблуні, овочів, соняшника, сої та багатьох інших культур. Норма внесення становить 3 л/га.
YaraVita GRAMITREL
Добриво представлене у вигляді концентрованої суспензії і призначене спеціально для підживлення зернових культур. У склад препарату входять азот, магній, марганець, цинк та мідь. Норма внесення
YaraVita GRAMITREL — 1-2 л/га та витрата води при цьому 300 л/га. Кукурудзу слід підживлювати у фазі 4-8 листків, а зернові — від появи 2 листка до формування прапорцевого листка.
YaraVita TEPROSYN NP+Zn
Це продукт був розроблений спеціально для обробки насіння. Він являє собою концентровану суспензію та добре підходить для бобових, пшениці, кукурудзи та багатьох інших культур.
Добриво YaraVita TEPROSYN NP+Zn містить азот фосфор та цинк. Також в його складі є спеціальні прилипачі, які покращують контакт з насіннєвим матеріалом. Норма використання даного продукту — 3-6 літрів на 1 т насіння.
YaraVita THIOTRAC 300
У складі даного добрива присутній азот та сірка. Воно призначене для зернових, ріпака, цукрового буряка, овочевих культур та багатьох інших сільськогосподарських рослин. YaraVita THIOTRAC 300 вноситься у дозі 2-5 л/га з витратою води у кількості 300 л/га.
YaraVita UNIVERSAL BIO
Універсальне та безпечне добриво, яке чудово підходить для живлення рослин на всіх етапах їх розвитку. У складі присутні так цінні елементи, як азот, цинк, молібден, калій, фосфор, марганець, мідь та бор. Крім того, в переліку інгредієнтів можна побачити екстракт морських водоростей та гіберелін.
YaraVita UNIVERSAL BIO представлене у вигляді водного розчину, воно має у складі прилипачі та може змішуватись з іншими препаратами, наприклад, агрохімікатами. Норма внесення — 2-5 л/га при витраті води 200 л/га. Більше добрив шукайте у нас в каталозі.
- Проаналізуємо, що потрібно враховувати при виборі контейнерів для вирощування овочів. Розкажемо, яким повинен бути контейнер для вирощування овочів, який матеріал та розмір контейнера краще вибрати, а також, де найкраще тримати контейнер з овочами.
- Розглянемо, що таке малино-полуниця та як її вирощувати. Розкажемо, як виглядає малино-полуниця та в чому її перевага, як посадити малино-полуницю, а також, як правильно доглядати за малино-полуницею.