Продавець Кліома Сервіс™ - розплідник ягідних рослин розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
3814 відгуків
Вільна дата відправки: 13.06.2023 Встигніть замовити!Каталог
+380 (44) 334-40-25
+380 (98) 955-35-36
+380 (50) 168-14-08
вул. Шкільна (Офіс), Забрати замовлення можна лише на розсаднику с. Борохів (мітка на карті "Розсадник Кліома Сервіс")", Ківерці, Україна
Кліома Сервіс™
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Інсектицид Актара 25 WG в. р. 250 г, фото 2

Інсектицид Актара 25 WG в. р. 250 г

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Актара 25 WG в. р. – інсектицид широкого спектру дії. Новий препарат, з оновленим механізмом дії дозволяє ефективно захистити культурні рослини від шкідників протягом місяця. Ефективність засобу висока, що дозволяє блискавично (через 15 хвилин після обробки) побачити результат незалежно від погоди. Препарат вбиває не тільки шкідники, але і оберігає молоді насадження. Препарат абсолютно нешкідливий для людини, т. к. не накопичується в плодах. Препарат допускається використовувати перед посадкою шляхом замочування коренів. Достатньо всього однієї обробки за сезон. Інсектицид застосовується на плодові (яблуня, груша, черешня, малина та інших), овочевих (томати, картопля, перець та інші) культурах. Переваги:

  • Універсальність препарату дозволяє його застосовувати на будь-яких рослинах.
  • Обробку можна проводити в будь-яку погоду.
  • Не токсичний.
  • Ефективний в будь-який період вегетації.

Фунгіцид Актара для картоплі, томатів, перцю солодкого, баклажанів, норма внесення:

Якщо рослини картоплі, томатів, перцю солодкого, баклажанів уражені такими шкідниками як: колорадський жук, попелиця, цикадки. Норма внесення складає 5 л/1 сотку. Застосовується в період вегетації. Максимальна кількість обробок - 1 раз в сезон., термін очікування до збору урожаю - 20 днів.

Фунгіцид Актара для томатів, капусти, баклажанів, перцю, норма внесення:

Якщо рослини томатів, капусти, баклажанів, перцю уражені такими шкідниками як: грунтові шкідники, колорадський жук, хрестоцвітні блішки, попелиця. Норма внесення складає 1 л/ 250 рослин. Застосовується в період вегетації. Максимальна кількість обробок - 1 раз в сезон., термін очікування до збору урожаю - 20 днів.

Фунгіцид Актара для яблуні, норма внесення:

Якщо рослини яблуні уражені такими шкідниками як: яблуневий квіткоїд, попелиця, яблучний плодовий пильщик, брунькові довгоносики. Норма внесення складає 2-5 л/1 сотку. Застосовується в період вегетації. Максимальна кількість обробок - 1 раз в сезон., термін очікування до збору урожаю - 14 днів.

Основні
Виробник Syngenta
Препаративна форма Водно-водорозчинні гранули
Оброблювані культуриКартофель, томаты, перец сладкий, баклажаны, капуста, яблоня
Вміст діючої речовини250 г/кг
Шкідливий об'єктКолорадський жук, Попелиця, Цикадка, Довгоносик, Блішки, Квіткоїд
Діюча речовинаТіаметоксам
Упаковка
УпаковкаПластикова тара
Вага0.25 кг
Користувальницькі характеристики
Від нассекомыхПопелиця
  • Ціна: 2 600 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner