
Саджанці сорт винограду Кишмиш променистий, напівупакований
Виноград Кишмиш» без кісточок – це двостатева сорт ранньо-середнього дозрівання. Процес дозрівання плодів триває близько 115-120 днів, і припадає він на 15-20 серпня.
Грона винограду «Кишмиш» дуже великі і важать вони до 1,5 кг. Ягоди рослини без насіння, дуже смачні і солодкі, пофарбовані в світло-рожевий колір. М'якоть щільна.
Сорт «Кишмиш» дуже морозостійкий, він витримує температуру до -26°С. Врожайність сорту висока.
Щоб купити саджанці винограду «Кишмиш» без кісточок, звертайтесь до компанії «Клиома Сервіс». Розплідник пропонує широкий асортимент рослин. Тут представлено тільки якісні, здорові саджанці. «Клиома Сервіс» гарантує прижмваемость своєї продукції, це за умови, якщо ви будете дотримуватися всіх правил посадки і догляду.
Купити саджанці винограду «Кишмиш» у розплідника, можна за телефонами, вказаними в розділі «Контакти». Також можна написати лист-замовлення на електронну пошту, адресу ви знайдете там же де і телефони.
Гарного вам врожаю!
Основні атрибути | |
---|---|
Життєва форма | Плодові чагарники |
Культура | Виноград |
Сорт/Гібрид | Кишмиш променистий |
Тип продукції | Саджанці |
- Ціна: 140 ₴