Продавець Кліома Сервіс™ - розплідник ягідних рослин розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
4556 відгуків
Вільна дата відправки: 24.01.2025 Встигніть замовити!Каталог
+380 (44) 334-40-25
+380 (98) 955-35-36
+380 (50) 168-14-08
+380 (63) 925-23-45
вул. Шкільна (Офіс), Забрати замовлення можна лише на розсаднику с. Борохів (мітка на карті "Розсадник Кліома Сервіс")", Ківерці, Україна
Кліома Сервіс™
Залишити відгук
Саджанці винограду сорт Велика, напівупакований, фото 1

Саджанці винограду сорт Велика, напівупакований

Опис
Інформація для замовлення

Виноград Велика – один з кращих болгарських сортів столових виноградов. Вже 1997 році цей сорт пройшов всі випробування, і був внесений до держреєстру Болгарії. Ягоди повністю дозрівають через 125 -130 днів після початку розпускання бруньок і в південних областях дозріває в кінці серпня.

Кущ досить Великі сильнорослий, тому до його формуванні потрібно приступати вже в перший рік. Грона виростають здебільшого великі, 600-1000 грам вагою, рідко коли маса однієї грона становить 1,5 кг, але зустрічається й таке. По структурі вони середньо-рихлі, зрідка лопатеві, а форма у них найчастіше циліндрична, витягнута.

Ягоди – це найголовніша цінність Великі. Вони дуже великі, до 14 грам, і розміром 3,8×2,3 див. Форма у них овально витягнута з невеликим загостренням на кінчику. Колір дуже гарний, червоно-фіолетовий, до повного дозрівання стає темніше. Смак у цього винограду гармонійний, солодкий, але не нудотний, з невеликим черешневим присмаком. М'якоть хрустка, соковита, м'ясиста, а шкірка досить щільна, але при їжі практично не відчутна. У роки з надлишком вологи було відмічено деяке розтріскування ягід уздовж, але не завжди.

Сорт до горошення не схильний, так само його не пошкоджують оси. Грона ягід Великі добре транспортуються, а в прохолодному приміщенні або на умовах холодильника можуть зберігатися тривалий час без втрати своїх смакових і візуальних показників. Його висока врожайність (9-10 кг/кущ), а так само вище середньої стійкість до грибкових захворювань у сукупності з перерахованими вище його достоїнствами роблять Велику досить перспективною для вирощування на свіжий ринок.

  • Ціна: 140 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner