Корзина
2600 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Минимальний заказ 200 грн (саженцы, горшки, кассеты)
Контакты
Клиома Сервис™ - питомник ягодных растений
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+3804433440250501681408Карина - менеджер
+380989553536Марта - менеджер
+380639252345Марта - менеджер
+380952249080Елена - оптовые продажи
УкраинаВолынская областьг. Киверцыул. Школьная
Kліома Сервіс
0989553536
Карта

За якісним посадковим матеріалом до ягідного розсадника!

За якісним посадковим матеріалом до ягідного розсадника!

Як відбулась оглядова екскурсія на розсаднику "Кліома Сервіс" 6 серпня 2019 року. Та про особливості ведення ягідного бізнесу з перших вуст...

У Волинській області збільшується кількість насаджень ягідних культур.  З кожним роком їх стає все більше і займаються вирощуванням смачних ягідок, як великі підприємства, так і фермери і, навіть,  одноосібники – аматори, що лише починають свій шлях. Останніми роками зросла кількість плантацій лохини, малини, полуниці, жимолості та інших популярних культур.

На даний момент діє державна програма, розроблена Міністерством аграрної політики, згідно з якою відшкодовується до 80 % витрат на закупівлю посадкового матеріалу. Купувати його потрібно у спеціалізованих суб’єктів, що займаються, вирощуванням, продажем та розповсюдженням розсади. Все це допоможе значно підтримати розвиток ягідництва  і на Волині, зокрема.

У Ківерцівському районі знаходиться розсадник, який вже увійшов у Державний реєстр суб’єктів насінництва та розсадництва. Це «Кліома Сервіс».  Компанія  має дозвіл на сертифіковане вирощування малини, чорниці та садової суниці.

Аби на власні очі побачити як працює «Кліома Сервіс» 6 серпня 2019 року компанію відвідав Юрій Горбенко – керівник департаменту агропромислового розвитку обласної адміністрації. Для того аби детальніше  дізнатися про особливості підприємства, директор «Кліома Сервіс»  Максим Климчук провів для посадовця невелику екскурсію. Він розповів, що у 2012 році був створений розсадник, який з часом  почав розвиватися та набирати обертів. Поштовхом до розширення підприємства стала заготівля ягід. Відтак, виникла потреба у тому аби  закласти власні ягідники. Тому тепер «Кліома Сервіс» чітко поділене на ягідництво та розсадництво.

На сучасному етапі «Кліома Сервіс» – це 100 га  найкращого волинського чорнозему, де вирощують ягоди, декоративні дерева, троянди. А ще це справжній рай для тих, хто хоче придбати саджанці ягідок! Адже тут є малина, полуниця, суниця, лохина, ожина, брусниця, аґрус, смородина, ірга. А ще вирощують саджанці обліпихи, горіхів, горобини, величезну кількість плодових та ягідних дерев!

Максим Климчук з гордістю розповів, що на підприємстві було встановлено обладнання за допомогою якого здійснюється якісна заморозка ягід. Перші партії крижаних смаколиків вже поїхали за кордон. На черзі – заморозка соковитої малини.

Важливою віхою розвитку підприємства є і те, що уже 5 років постіль «Кліома Сервіс» виготовляє торф’яні субстрати. Вони придатні для вирощування розсади та кімнатних рослин. Максим Климчук надзвичайно тішиться тим, що «Кліома Сервіс» офіційно співпрацює з підприємства нашої держави, а атож із компаніями сусідньої Білорусі та Литви, що видобувають торф. Адже це дозволяє отримувати торфи різних фракцій, кислотності. На замовлення споживача «Кліома Сервіс» може виготовити торф’яний субстрат  будь-якого вмісту кислотності та добрив. І з кожним роком кількість таких клієнтів зростає, адже субстрати ідеально підходять для вирощування  рослин, бо знезаражені та збагачені всіма необхідними речовинами.

Юрій Горбенко, звісно, не зміг не піти і на плантації розсади. Там саме трудилися робітниці. Вони радо розповіли посадовцю про свою роботу та її специфіку.  Працюють жінки в основному сезонно, адже саме в теплу пору року підприємство змушене розширювати свій штат.  Жінки приїжджають з довколишніх сіл та міста Ківерці. Це чудова можливість підзаробити, не виїжджаючи на сезонні роботи закордон.

Максим Климчук показав і устаткування для переробки продукції, а також розповів про грандіозні плани на майбутнє. Адже уже дуже скоро буде запроваджене вирощування органічних продуктів, а також збільшені потужності переробки. 

Насамкінець Максим Климчук порадив користуватися послугами зареєстрованих розсадників, адже це гарантія якісного матеріалу та високого врожаю. 

 

 

 

 

 

facebook twitter
Другие статьи