Корзина
2692 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
MIN заказ 200 грн. Отправка: вторник, четверг
Контакты
Клиома Сервис™ - питомник ягодных растений
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+3804433440250501681408Карина - менеджер
+380989553536Марта - менеджер
+380639252345Татьяна - менеджер
+380952249080Елена - только ОПТ
УкраинаВолынская областьг. КиверцыУкраина, Волынская область, Киверцы, ул Школьная
Kліома Сервіс
0989553536
Как проехать к нам?https://www.youtube.com/watch?v=kUMcLizWUGg
Карта

Равликова ферма на Волині: прибутковий бізнес на власній землі!

Равликова ферма на Волині: прибутковий бізнес на власній землі!

Вирощуванням равликів займаються спеціалісти на Волині. Як і скільки можна заробити на цьому бізнесі, тільки реальні факти від спеціалістів

Вирощування равликів на сьогоднішній день стає доволі прибутковою справою. Адже в Україні не так вже і багато господарств, які займаються таким видом бізнесу. Він непростий, адже практично потрібно все вивчати «з нуля». Подібні «равликові» фермерства є на Тернопільщині, Київщині, а також у Торчині на Волині.  

Саме у цьому мальовничому селищі функціонує унікальна молюскова ферма, яка не лише приносить прибуток, а й активно розширюється.

Равликовий бізнес – досить складний, бо ж в Україні поки не прописані норми щодо вирощування цих молюсків. Тому більшість равликів до столу пересічного українця поступає «по – чорному». Їх закуповують з-за кордону, в той час, як є можливість смакувати делікатесом, вирощеним на рідній землі.

Власники ферми під Торчином прорахували усі ризики і не побоялися розпочати таку нелегку справу. Адже для вирощування «маленької рогатої худоби» потрібні спеціальні умови. Це складна і кропітка праця, яка не припиняється весь рік. Адже  у травні молюсків висаджують у спеціальні піддони, де вони ростуть протягом 4-х місяців.

Для того аби вирости здоровими, молюскам необхідна спеціальна трава. Равлики «живуть» на спеціальних щитах, які захищають їх від палючих променів сонця. Молюски ж активні цілу ніч, а вдень вони зазвичай відпочивають. Збирають «равликовий» урожай у кінці вересня.

Після того як молюсків зібрано, їх миють, правильно сушать і зберігають у холодильниках. Там вони сплять. Весною равлики пробуджуються і вони відкладають ікру.

бізнес на вирощуванні равликів на Волині

Спеціаліст Торчинської ферми Людмила Денисюк розповіла, що надзвичайно важливим є і збут равликів. Адже вони потребують правильного зберігання та транспортування. Зазвичай молюсків продають на експорт. А також їх часто купують ресторатори або ті, хто консервує такий екзотичний продукт. Кілограм равликів коштує в середньому 3-3,5 євро. За тонну можна «вторгувати» близько 800 євро.

Впродовж року підприємство може реалізувати близько 20-ти тон молюсків. Пані Денисюк уточнює, що імпортують равликів виключно у мушлі. Адже продаж в Україні м’яса із молюсків поки заборонено.

facebook twitter
Другие статьи