Продавець Кліома Сервіс™ - розплідник ягідних рослин розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
4415 відгуків
Вільна дата відправки: 15.10.2024 Встигніть замовити!Каталог
+380 (44) 334-40-25
+380 (98) 955-35-36
+380 (50) 168-14-08
+380 (63) 925-23-45
вул. Шкільна (Офіс), Забрати замовлення можна лише на розсаднику с. Борохів (мітка на карті "Розсадник Кліома Сервіс")", Ківерці, Україна
Кліома Сервіс™
Залишити відгук

Вирощування баклажанів у відрах: особливості методу

Вирощування баклажанів у відрах: особливості методу

Сьогодні існує чимало оригінальних методів вирощування овочів і, зокрема, баклажанів. Один із них — це вирощування баклажанів у відрах по двоє. Цей варіант може бути оптимальним, якщо ви хочете, виростити ці овочі в квартирі на балконі, або ж у вас є інші причини скористатись саме ним.

баклажани, вирощування баклажанів, вирощування баклажанів у відрах, посадка розсади баклажанів, догляд за баклажанами

Пересадка розсади баклажанів у відра

Для використання даного методу вам для початку потрібно посіяти насіння баклажанів. Сорти для цього використовуємо лише самозапильні. Коли розсада підросте достатньо, її можна пересаджувати. Відра можна використовувати будь-які, але найбільш оптимальний та доступний для усіх варіант — це 5-літрові невеликі відра, що використовуються для пакування продуктів харчування. Перед посадкою сіянців баклажану відра потрібно наповнити 👉 субстратом. Підійде та ж сама земля, яку ви використовували для посіву насіння. Крім того, гарний варіантом буде готовий субстрат, придбати який ви можете в нашому інтернет-магазині, наприклад, 👉 Субстрат для посіву розсади Rekyva Remix 1 pH 5,5 - 6,5 фр. 0-7 мм.

Відро наповнюємо грунтом та з допомогою лопатки чи іншого інструменту робимо у ньому два заглиблення. Розмір ямки має відповідати розміру кореневої системи паростка баклажану разом із земляною грудкою. Рослину поміщають в грунт. При цьому максимальне рекомендоване заглиблення — по сім'ядольне листя. Після посадки грунт навколо баклажанів слід злегка утрамбувати. Можливо у майбутньому знадобляться опори у вигляді невеликих палиць, тому про це варто потурбуватись завчасно.

баклажани, вирощування баклажанів, вирощування баклажанів у відрах, посадка розсади баклажанів, догляд за баклажанами

Як доглядати за баклажанами у відрах?

Перш за все потрібно забезпечити оптимальний температурний режим. Баклажан належить до теплолюбних рослин. Рекомендована температура для його вирощування — це 25-30 градусів, причому такою вона повинна бути не лише вдень, але й в нічний час.

Баклажани, які ростуть у відрах, потрібно регулярно підживлювати. Оскільки вони ростуть не на відкритій ділянці, де можуть брати все необхідне із повітря та грунту, то підживлення є особливо важливим. Перший раз 👉 добрива вносять приблизно через 15 днів після посадки. Бажано, щоб засіб містив значний процент азоту, який позитивно впливає на ріст рослини. Після того, як баклажан починає рости, відсоток азоту має зменшуватись, натомість слід віддавати перевагу добривам, які містять калій. Загалом за літній період слід провести 3-5 підгодівель. Їх кількість залежить від стану рослини.

Важливим етапом догляду за баклажанами, які вирощуються у відрах, є розпушування грунту. Його слід проводити дуже обережно, щоб не пошкодити кореневу систему рослини. Тому занурювати 👉 інструмент глибше, ніж на 5-6 см, не можна.

Вирощуючи баклажани, слід памʼятати, що їх особливістю є досить повільне зростання, адже до появи перших зрілих плодів проходить приблизно 100-150 днів. Проте характерним також є і той факт, що чим доросліша рослина, тим вища швидкість її росту. На цей момент впливає і температура, вона повинна бути досить високою, адже при прохолодній погоді баклажан росте набагато повільніше.

баклажани, вирощування баклажанів, вирощування баклажанів у відрах, посадка розсади баклажанів, догляд за баклажанами

Крім баклажанів, у відрах можна садити також і багато інших овочевих культур. Зокрема, у такий спосіб успішно вирощують огірки та томати. Радимо спробувати цей метод і вам, особливо, якщо у вас немає власної ділянки та городу, проте є бажання ласувати вирощеними власноруч смачними та вітамінними овочами.

Інші статті
  • Природні ліки з алое
    Розкажемо, які природні ліки з алое можна зробити в домашніх умовах? Розглянемо, яке саме алое слід використовувати для домашніх рецептів, як доглядати за шкірою обличчя з використанням алое, а також, як доглядати за тілом та волоссям, використовуючи алое.
  • Малино-полуниця: що це таке та як вирощувати цікавинку?
    Розглянемо, що таке малино-полуниця та як її вирощувати. Розкажемо, як виглядає малино-полуниця та в чому її перевага, як посадити малино-полуницю, а також, як правильно доглядати за малино-полуницею.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner